Aktuality

31.5.2013

Světový den bez tabáku - vítáme nové členy!

V pátek 31. 5. jsme na Náměstí Republiky v Praze organizovali společně s výrobcem liquidů do elektronických cigaret ECOLIQUID akci ku příležitosti Světového dne bez tabáku. Máme velkou radost, že se s námi velká spousta lidí pustila do debaty o škodlivosti tabákových výrobků pro kuřáky i jejich okolí. Za velký přínos této osvětové akce považujeme také fakt, že se mnoho lidí přidalo mezi členy svazu. Tímto bychom chtěli vás - nové členy - srdečně přivítat a těšíme se na společná shledání ať už při virtuální komunikaci nebo na dalších akcích.

 

 

22.3.2013

22. březen je dnem všech vaperů. Jde totiž o oficiálně uznávaný mezinárodní den vapingu a slaven bývá v USA, Asii, Austrálii i Evropě. A že je co slavit! U zrodu vapingu možná stála utopická představa – nahrazení škodlivých tabákových výrobků alternativou, která by byla zdraví nezávadná, finančně dostupná a nakonec i módní. Netrvalo dlouho a tato myšlenka se skutečně naplnila vstupem elektronických cigaret na světový trh.

Oslavme mezinárodní den vapingu a vzpomeňme na hlavní zásady, kterých se jakožto propagátoři tohoto fenoménu chceme držet: dostupnost, osvěta, popularizace a kontrola kvality vapingových výrobků.

Svaz Vapingu přeje všem výrobcům, distributorům, prodejcům i milovníkům elektronických cigaret vše nejlepší k narozeninám!

10.3.2013

Právě startujeme činnost Svazu vapingu - spolku příznivců e-kouření, o. s. Uvědomujeme si, že pouze fungující svaz složený ze subjektů orientujících sena výrobu, distribuci a prodej vapingových produktů bude schopen popularizovat vaping v očích veřejnosti, kontrolovat kvalitu produktů na českém trhu a propagovat zájmy členů vůči aparátům státní správy. Činnost svazu pak jistě bude mít pozitivní vliv na komerční výsledky jednotlivých subjektů, které jsou jeho součástí. Proto rádi uvítáme nové členy, kteří se k Svazu vapingu připojí. Více informací včetně cílů svazu naleznete v sekci O  nás Informace o členství včetně potřebných kontaktů naleznete v sekci Pro členy